Software na riadenie kioskov – SiteKiosk

 

SiteKiosk je spoľahlivá interaktívna aplikácia na riadenie a monitorovanie kioskov.

Jeho hlavnou výhodou je intuitívne rozhranie a množstvo užitočných funkcií. Vďaka nim si veľmi jednoducho viete nastaviť ktorá webová prezentácia sa má na kiosku spustiť, ako sa má kiosk správať pri dlhodobejšej nečinnosti a samozrejmosťou je aj vzdialený reštart kiosku v prípade potreby.

 

 Hlavné výhody aplikácie SiteKiosk:

  • atraktívna vstupná obrazovka
  • nastavenie povolených a zakázaných webových stránok
  • virtuálna klávesnica
  • funkcia pre úsporu energie
  • vzdialený monitoring a aktualizácia kiosku

Funkcie aplikácie SiteKiosk

 

Jednoduchá konfigurácia
Na nakonfigurovanie aj viacerých kioskov naraz nemusíte byť programátor. Celým procesom konfigurácie vás prevedie jednoduchý sprievodca
Blokovanie nevhodného obsahu
Jedným z najdôležitých požiadaviek je, aby sa zabránilo zobrazeniu nežiaduceho obsahu (napr pornografia) na verejne dostupných počítačoch a kioskoch. Verzia SiteKiosk Plus  umožňuje aktivovať filter Internetového obsahu, ktorý bude blokovať tieto nevhodné webové stránky na základe preddefinovaných alebo vlastných filtrov.
Prispôsobiteľné užívateľské prostredie
Rozhranie prehliadača možno prispôsobiť, pretože je založený na open source webových technológiách, aby vyhovoval vašim individuálnym požiadavkám.
Virtuálna klávesnica
SiteKiosk ponúka veľký výber klávesníc na obrazovke, ktoré môžu byť tiež zobrazené alebo skryté na určitej adrese URL, alebo sa objaví automaticky , kedy je požadované zadávanie textu.
Obmedzenie prehliadania niektorých webových stránok
Táto funkcia umožňuje určiť,na ktoré adresy URL je užívateľovi povolený prístup. Môžete napríklad obmedziť prístup užívateľa iba na webové stránky vašej organizácie.
Platobné zariadenia
SiteKiosk podporuje rôzne platobné metódy. Podporované sú čítačky kreditných kariet a rôzne platobné brány.
Digital Signage
S aplikáciou SiteRemote, môžete distribuovať multimediálny obsah do vašich kioskov s aplikáciou SiteKiosku zo servera. Váš obsah možno zobraziť počas nečinnosti ako šetrič obrazovky, alebo v režime zobrazenia rozdelenej obrazovky.
Vzdialená správa
Pomocou online nástroja SiteRemote dokážete bez problémov ovládať svoj kiosk na diaľku. Výhodou je vytváranie obrazov konfigurácie a jej nahratie na akýkoľvek nainštalovaný kiosk.